Тільки в Господі мир!
Вчора, 26 жовтня, вже втретє у семінарії відбулась молитва Taize. Спів кантів у супроводі інструментальної музики, молитва в тиші, роздуми над Словом Божим – дух Taize. Семінарія вже традиційно об’єднує молодь у молитві, де Божа присутність огортає кожного і поширюється. Як сказав наприкінці молитви ректор семінарії, о. д-р Ігор Бойко: “наповнившись любов’ю, даруйте любов ближньому,…
