«Підтримуйте одні одних – це найголовніше на вашій дорозі до священства!» – з такими словами на сьогоднішній щомісячній конференції звернувся до братів о. ректор Ігор Бойко.
Ця конференція мала гіркий присмак, адже семінарійна братія дізналася важливу і воднораз сумну новину: З початком 2 семестру Львівська Духовна Семінарія Святого Духа матиме нового ректора. «Це моя остання конференція в ролі ректора», як охарактеризував її сам отець Ігор. Під час своєї промови він розповів початок свого служіння в Семінарії перед самою «Революцією Гідності», та…
