Початок нового академічного року
30 серпня, у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа відбулося урочисте відкриття нового, Богом благословенного навчального року. Свято розпочалося Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Преосвященний архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк. Під час богослужіння новоприбулі брати-першокурсники, які цьогоріч чисельно долучилися до великої семінарійної спільноти, отримали з рук владики благословення на носіння підрясників. У своїй проповіді архиєрей…
