Товариський матч
18 вересня між підготовчим та першим курсом Львівської духовної семінарії відбувся товариський матч з футболу. Перед початком гри, брати разом помолились молебень до Богородиці. Вже на полі команди провели розминку, привітались одне з одним і почали грати перший тайм. Гра була емоційною, енергійною але і доброзичливою. Всього було зіграно два тайми по 30 хвилин. Після…
