Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Секція Дольницистики

​Секція створена лише у 2001 році, і основним її завданням є компіляція матеріалів та свідчень про праведне життя та діяльність отця Ісидора Дольницького (задля процесу Його подальшої беатифікації). Варто зазначити, що 22 березня 2007 року з благословення Високо­преосвя­щеннішого Архи­єпископа Львів­ського Ігоря (Возьняка) було розпочато беатифікаційний процес постаті отця-прелата Ісидора на єпар­хіальному рівні.

Окрім цього секція займається видавничою діяльністю. На даний час було видано молитовник Братства та науково-популярну книгу «Отець-прелат Ісидор Дольницький – літургіст, богослов, науковець». Дана книга є результатом праці братів, які провели довгий час у історичних архівах, приватних колекціях і зібрали надзвичайно цінні матеріали, які не мали права залишатися у тіні історії. У 2005 році світ побачив ще одну книгу «Літопис роду Дольницьких», автором якої став правнук брата Ісидора, Антона Дольницького, Олег Володимирович Дольницький. У цій книзі постать о. Ісидора фігурує як покровителя усього роду Дольницьких. Працюючи над книгою, п. Олег та Братство тісно співпрацювали. Брати з великою радістю та бажанням допомагали усіма можливими ресурсами, щоб ця книга якнайскоріше побачила світ. Ще одним великим доробком даної секції став випуск відеофільму «Ісповідник віри», в якому йдеться про святу та велику постать отця Ісидора Дольницького. Найближчим часом очікується вихід ще однієї книги «Нарис життя Пресвятої Богородиці при Єрусалимському храмі» та багато ін.

Пропонуємо Вашому перегляду документальний фільм про видатного літургіста УГКЦ - о. Ісидора Дольницького, засновника семінарійного братства "Введення в Храм Пресвятої Богородиці". (фільм)