Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Місійна секція

​Основним завданням даної секції є допомагати священикам у їхній місійній праці на Східних, Центральних та Південних теренах нашої Батьківщини. Це здебільшого Одеський, Кримський, Донецький, Харківський та Луцький екзархати, а також Київська, Коломийська та Чернівецька єпархії. Тому кожного року близько 30 братів на запрошення отців-парохів відвідують парафії з вищевказаних екзархатів та єпархій. В  часі таких місій братчики беруть активну участь у Богослужіннях, вчать людей літургійного співу, церковних пісень, проводять зустрічі із молоддю. Працею такого роду, брати несуть та свідчать Христа, де цього найбільше потребують вірні УГКЦ та люди, котрі шукають Бога. Окрім духовного служіння місійна секція намагається допомогти парафіям різноманітною літературою (молитовниками, календарями, журналами) та речами церковного вжитку. Очевидно, що така допомога потребує чимало коштів. Завдяки жертводавцям, якими здебільшого є отці-парохи з парафій Львівської Архиєпархії та релігійні видавництва «Свічадо», «Місіонер», «Покрова» та «Добра Книжка» братчикам вдається організувати поїздки та пережити Різдвяні, Йорданські чи Пасхальні вакації на місійних територіях нашої Церкви.

Ще однією духовною та матеріальною підтримкою вищезгаданих парафій є молитовна акція «Місії задля Місій», започаткована семінарійним Братством «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» у 2012 році Божому. Вона носить характер Хресної Дороги з розважаннями та духовними піснями, яку супроводжують брати-семінаристи. Ця благородна справа виглядає так: братів запрошують отці з парафій Галичини спільно помолитись разом з їхніми парафіянами  Хресну Дорогу, а опісля люди мають можливість скласти добровільну пожертву, яка буде своєрідною «вдовиною лептою» для розбудови нашої Церкви на Східних, Центральних та Південних теренах України.

До участі в такому служінні проявляють бажання не лише члени Братства, але й уся семінарійна спільнота. Тому з Божою допомогою такі «Місії задля Місій» тривають щороку. Проведення цієї акції вже стало гарною молитовною подією не на одній парафії Львівської Митрополії.