Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Семінарійне Братство "Введення в Храм Пресвятої Богородиці"

                                                     

                  УПРАВА БРАТСТВА "ВВЕДЕННЯ В ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ"

ДУХІВНИК БРАТСТВА - отець-доктор Михайло Лесів

ГОЛОВА БРАТСТВА - Дмитро Лучканін

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ - Михайло Филянець

СЕКРЕТАР - Євген Садовий

ЕКОНОМ - Остап Борняк

КЕРІВНИК МЕДІА-ВІДДІЛУ - Віктор Пона

ГОЛОВА ХАРИТАТИВНО-ПАСТОРАЛЬНОЇ СЕКЦІЇ - Тарас Котлінський(служіння в пансіонатах), Юрій Буць (служіння дітям з особливими потребами)

ГОЛОВА МІСІЙНОЇ СЕКЦІЇ - Максим Ханас

ГОЛОВА СЕКЦІЇ ДОЛЬНИЦИСТИКИ - Стефан Муховський

ГОЛОВА СЕКЦІЇ МЕДИЧНОГО КАПЕЛАНСТВА -  Ярослав Оріховський

ГОЛОВА ЕКОЛОГІЧНОЇ СЕКЦІЇ - Назар Пришляк

Братство «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» – найстаріша, засаднича спільнота Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.  Оскільки було засноване ще у 1885 році декретом Високопреосвященного Владики Сильвестра Сембратовича, Митрополита Галицького, на численні прохання отців-настоятелів та братів-семінаристів. Першим духівником Братства призначено о. Ісидора Дольницького.

Згідно статуту дана спільнота  носить офіційну назву: Братство “Введення в Храм Пресвятої Богородиці” (англійський варіант – Brotherhood “Presentation of the Theotokos into the Temple”) та має постійний осередок у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа УГКЦ.

                                                                                                                                               

  Метою Братства є:

- виховання своїх членів під опікою та покровом Пресвятої Богородиці добрими та ревними душпастирями;
- плекання та підтримання духовного життя серед студентів семінарії, духовенства та мирян;
- піднесення духовного рівня студентів Семінарії до сучасних потреб Церкви;

Щомісяця Братство визначає для себе молитовні намірення та кожного понеділка і четверга збирається на спільну молитву в окремій каплиці Введення в Храм Пресвятої Богородиці. Також обов’язком кожного члена Братства є щоденно проказувати тропар та кондак празника.

Уже від самих початків заснування члени Братства, котрих часто називають «братчики», виховуючись під покровом Пречистої Діви Марії, як навчав о. Ісидор Дольницький, провадили активну діяльність. Як колись, так і тепер Братство не має вузького зосередження, а натомість працює на благо усім потребуючим. Тому для покращення діяльності та ефективності життя Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» присутні кілька секцій, в котрих братчик може якнайкраще себе зреалізувати на славу Бога.

Кожен член Братства здатен добровільно обрати спрямування свого служіння у наступних секціях:​

Місійна секція

Харитативно-пасторальна секція

Секція Дольницистики

Секція Медичного капеланства

Екологічна секція

Прес-служба Братства

Саме у таких різних ділянках Братство «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» працює для допомоги ближньому та збагачення власного досвіду. Перебуваючи ще у стінах Семінарії як семінаристи, а згодом духовні працівники, братчики не втрачають жодної хвилини вільного часу. Молитва і праця – це девіз Братства. Жити не для себе, але для інших, не залишати собі нічого, а бути всім для усіх. Вхід Богородиці у Храм є для братчиків неначе планом спасіння. Це шлях, який веде до Бога, він готує до згоди віддатись Христу вповні і дозволити Йому преобразитись у світлі Свого Воскресіння.

Для кожного члена Братства Богородиця є живим храмом, адже саме Вона стала вмістилищем Христа, оселею Бога-Слова. Виховуючись під її чистим покровом, майбутні душпастирі готуються до того, щоб свого часу понести світло Христового Євангелія народу Божому.

                               

Наша історія

Голови Братства

Інтерв'ю,статті та спеціальні репортажі​