Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Спільна Просфора 2021

Четвер, 30 Грудень 2021 р. Б.

У день 29-го грудня, спільнота Львівської Духовної Семінарії Святого Духа завершила перший семестр 2021-2022 навчального року.

Спільна просфора – це чудова традиція, яка існує у нашій семінарії. Під кінець першого семестру брати-семінаристи, отці-настоятелі, викладачі Українського Католицького Університету і семінарії та усі працівники, які служать на користь спільного блага семінарійної спільноти збираються разом за святковим столом, щоб відчути передсмак Нового року та Різдва Христового. Відтак, цьогорічне дійство розпочалося із Вечірньої, яку очолив преосвященний владика Тарас Сеньків, єпархіальний єпископ Стрийської єпархії, у співслужінні з владикою Василем Івасюком, єпархіальним єпископом Коломийсько-Чернівецької єпархії та з владикою Володимиром Груцою – єпископом-помічником Львівської архиєпархії. У своєму слові до братів-семінаристів, владика Тарас сказав: «Що усі наші плани повинні розпочинатись із майбутнього. Ми повинні формувати свої переконання, своє бачення у світлі віри з майбуття. Навчімось, щоб кожен наш вчинок протягом життя був натхненим майбутнім очікуванням воскресіння мертвих та приходом Бога, який готує нам путь до себе. Навчімось бачити Бога не крізь призму своєї уяви та фантазії, але бачити таким, яким Він є, яким Він безпосередньо доторкнеться до нас у час нашої смерті та вічного життя».

Опісля молитви Вечірньої, усі присутні приступили до святкової трапези, під час якої, вже традиційно, була програма коляди від кожного курсу: починаючи від найстарших братів-випускників та закінчуючи семінаристами підготовчого курсу, які  прибули з Рудно. Родзинкою вечора став семінарійний оркестр. Оркестранти здивували усіх своїми різдвяними композиціями та колядками. Також, під час трапези до усіх присутніх звернувся владика Василь Івасюк. У своєму слові, він зазначив що: «Важливість служіння, як священиків, так і мирян у контексті сьогодення є беззаперечним. Адже суспільство потребує добрих проповідників, місіонерів Христа, якими ми повинні залишатись завжди. Як Даниїл, Азарія, Мисаїл та Ананія у вогненній печі не відступили від своєї віри, так кожен із нас повинен не відступати від Господа Бога».

На завершення просфори, ректор семінарії отець Ігор Бойко висловив слова подяки єпископам за їхні пастирські відвідини, а також усій спільноті Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. Отримавши благословення, брати відправились на нічний спочинок, а відтак на зимові вакації.

Більше фотографій можете переглянути за покликанням – фото.

Назар Івасик,

Медіа-Центр ЛДС