Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Аксіос!

П'ятниця, 21 Травень 2021 р. Б.

У Львівську Духовну Семінарію завітав владика Василь (Тучапець), екзарх Харківський.

Сьогодні у стінах Львівської Духовної Семінарії владика Василь (Тучапець), екзарх Харківський, уділив піддияконську хіротесію брату Сергію Тимчуку, який цього року завершує навчання в семінарії  за програмою пізніх покликань.

Владика Василь, уділивши хіротесію, очолив Вечірню з Литією та молебень до Богородиці. У своєму слові по завершені богослужінь архиєрей пригадав життя та науки святого Івана Богослова, празник якого сьогодні звершується. Також владика Василь привітав брата Сергія Тимчука з сьогоднішньою  важливою подією у його житті та наголосив на важливості молитви, адже саме вона є рушійною силою, яка веде до священства. Владика подякував усім настоятелям семінарії за допомогу та поради для брата Сергія. 
У свою чергу о. д-р Ігор Бойко,  ректор семінарії,  висловив слова вдячності владиці Василю за відвідини семінарії та уділення хіротесії. Також отець наголосив, що сьогодні особливий день,  адже вперше в Львівській Духовній Семінарії уділяли піддияконське свячення семінаристу з Харківського екзархату. Отець Ігор висловив сподівання, що це була далеко не остання така подія у стінах цього храму.
Семінарійна спільнота також долучається до привітань та бажає брату Сергію ревно прославляти Господа у своєму новому служінні.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

 

Степан Головкевич,

Медіа-Центр ЛДС