Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Школа вівтарника ІІ

П'ятниця, 03 Січень 2020 р. Б.

З 2 до 4 січня у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбувається формаційний з’їзд представників вівтарних дружин Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Ця подія є вже другою такою спільною зустріччю організованою о. Іваном Гловою – відповідальним за душпастирство покликань Львівської Архиєпархії УГКЦ. Зі слів організатора, планується запровадити, щоб такий вишкіл молодих хлопців, які є членами вівтарних дружин своїх парафіяльних спільнот був щорічною подією. Це дасть змогу юнакам поглиблювати свої знання, обмінюватися досвідом, зростати у вірі і допоможе розпізнати покликання, особливо тим, хто думає про вступ до семінарії.

Програма заходу передбачає чимало цікавих зустрічей та знайомств: щоденна участь у Божественній Літургії, екскурсія семінарією, перегляд фільмів, інтерактивні та спортивні ігри, катехизи, працю в групах, майстер-класи, духовні науки, літургійний вишкіл.

Протягом двох днів вівтарники вже мали змогу почути лекцію о. Михайла Лесіва про «Живу історію УГКЦ», духовні роздуми о. Олега Луки на тему «Вівтарна спільнота: пошук святості», послухати духовні роздуми о. Андрія Стасіва під час молитви Тезе, взяти участь у лекції п. Станіслава Онишка про «Цифрову освіту», дізнатися про «Покликання у Святому Письмі» від о. Євгена Станішевського, та роздумувати разом з о. Іваном Дулибою про «Різдво з родиною».

Сьогодні до вівтарників завітав єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Володимир (Груца). По завершенні Божественної Літургії, у своєму зверненні до учасників, владика Володимир зауважив, що їхня присутність цими днями у семінарії не є випадковістю, адже Бог багатьох кличе йти за Ним. Потрібно, за прикладом апостолів, зуміти довіритися Йому! Господь дає нам лише найкращі пропозиції, бо любить нас!

Завтра хлопців ще очікують підсумкові зустрічі і прощання до наступної зустрічі!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС