Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Св. Миколай завітав до Львівського геріатричного пансіонату

Середа, 18 Грудень 2019 р. Б.

Братство «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» організувало свято св. Миколая у Львівському геріатричному пансіонаті (вул. Медової Печери, 71).

15 грудня спільнота Братства спільно з оркестром Львівської духовної семінарії Святого Духа організувала свято св. Миколая для людей похилого віку, що проживають у даному геріатричному пансіонаті, який  перебуває під опікою харитативно-пасторальної секції Семінарійного Братства.

Люди з великим досвідом мали змогу відпочити під звуки духових інструментів семінарійного оркестру та отримати подарунок від св. Миколая.

Також, варто зазначити, що свято св. Миколая – це свято радості і любові не лише для дітей, а й для дорослих. Є особи, які замість подарунку від св. Миколая чекають розуміння чи спілкування.  

МИ є дуже зайняті, бо наближаються різдвяні свята, треба багато чого підготувати, купити але інколи треба звернути увагу на людину, яка є зараз і тепер біля нас. Є люди, які зустрінуть ці свята на самоті. Може та особа, яка сидить на вулиці з простягнутою рукою потребує не лише грошей, а чогось більшого.  Зробімо і для неї подарунок – поспілкуймося з нею. Не проходьмо повз, а зайдімо в магазин купімо цій людині поїсти, теплий одяг – для неї це буде безцінний подарунок. Будьмо помічниками св. Миколая!

Творімо добро! Святкуймо з Богом!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Прес-секретар Семінарійного Братства