Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Андріївський вечір: свято сміху у семінарії

Субота, 14 Грудень 2019 р. Б.

Сьогодні ввечері, у конференц-залі, відбулась щорічна довгоочікувана зустріч, яку традиційно організовують семінаристи третьокурсники з метою повеселити усіх присутніх – настоятелів та вихованців семінарії.

У незапам’ятній семінарійній традиції, день, коли в церковному календарі відзначаємо святого всехвального апостола Андрія Первозванного, позначений особливою увагою нашої спільноти. Для братів, студентів ІІІ-го курсу, це неабияка нагода продемонструвати якнайкраще свою ерудицію, вміння і таланти, аби веселими жартами та кмітливими витівками на сцені, зняти напругу від фізичної і моральної втоми, яка є характерною у більшості з нас на завершення навчального семестру та календарного року.

Сьогоднішні третьокурсники із цим нелегким завданням впоралися бездоганно! В імені усієї семінарійної спільноти складаємо їм за це щиру подяку і Вам, дорогі читачі, бажаємо радіти в Господі, бо в Ньому немає причин для смутку!

«Над праведником сходить світло, над щирим серцем – радість; радуйтеся, праведні у Господі, і прославляйте його святе ім'я» (Пс 97,11-12)

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС