Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Кубок блаженного Андрія Іщака

Понеділок, 09 Грудень 2019 р. Б.

У неділю, 8 грудня 2019 р в Львівській Духовній Семінарії відбувся кубок блаженного Андрія Іщака з настільного тенісу серед парного розряду.

На початку заходу учасники помолилися Божественну Літургію, яку очолив о. Іван Глова, префект семінарії, духівник ЦДВ. У своєму слові отець наголосив на важливості молитви, як потребу людини. Молитва – інструмент нашого спілкування з Богом. У молитві ми знаходимо спокій і мир. Також отець згадав про важливість спільних зустрічей, де можна розділити як радість так і горе. Спільнота кріпить і надає сили. Військовослужбовці творять окрему спільноту в якій вони, як одна сім’я.

Після Богослужіння для учасників була проведена екскурсія семінарією.

Відтак, ознайомившись з семінарією учасники почали боротися за першість в кубку блаженного Андрія Іщака.

За підсумками проведених матчів перше місце посіла команда Національної Гвардії України. Друге місце посіла команда Академії Сухопутних військ. На третьому місці опинилася друга команда Нацгвардійців.

Замикає турнірну таблицю команда Львівської Духовної  Семінарії.

Отець Іван Глова, також  усім гравцям висловив щиру подяку за участь у спортивному святі.

Підсумком турніру став перегляд фільму «ІНформація» та гарно проведений час, чесна спортивна боротьба та море позитивних емоцій. Учасники турніру мали гарну нагоду поспілкуватися, та поділитися цікавими розповідями із семінарійного побуту із за кавою та смачною піцею.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Медіа-Центр ЛДС