Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

"Яку оспівують ангели Божі"

Четвер, 05 Грудень 2019 р. Б.

З вечора 3 грудня по 4 грудня відбувалися урочистості святкувань празника Введення в Храм Пресвятої Богородиці у Львівській духовній семінарії.

Після завершення постригу для братів-кандидатів у Братство,  які вирішили присвятити себе особливому служінню Пресвятій Богородиці та ближнім, спільнота мала трішки вільного часу, після якого братчики і бажаючі брати-семінаристи рушили процесійним ходом з хоругвою та іконою Введення від каплиці Братства до семінарійного храму, де відтак помолилися Молебень Братства. Моління очолив о. Орест Демко, віце-ректор Єпархіального інституту душпастирства подружжя і сім’ї свв. Йоакима і Анни у Стрийській єпархії у співслужінні з отцями настоятелями семінарії.

Після Молебню о. Орест Демко звернувся до братів повчальним словом, у якому він пригадав братчикам апокрафічну історію Введення в храм Пресвятої Богородиці і приклад її служіння та терпіння. А по завершенні науки брати мали змогу глибше переосмилити Божий задум щодо себе на нічних чуваннях.

О півночі розпочалася Божественна Літургія, яку очолив о. Михайло Лесів, у співслужінні з о. Іваном Дулибою, духівником семінарії.

На другий день братчики зустрівшись у трапезній на святковій вечері мали нагоду поділитися своїми враженнями та поговорити на вільні теми. Також на святкування празника до Братства приїхали незвичні гості: "Cantores Dei", молодіжний хор храму Вознесіння Господнього УГКЦ та "The Brass Band", музичний колектив хлопців-віртуозів, які грають на духових інструментах.

Під час святкувань празника Введення в Храм Пресвятої Богородиці семінарійне Братство духовно збагатилося і переосмислило своє життя.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Прес-секретар Семінарійного Братства