Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Із гуртожитків у семінарію

Четвер, 28 Листопад 2019 р. Б.

Ввечері, 27 листопада, у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбулась довгоочікувана зустріч студентів Львівських вищих навчальних закладів.

Ця подія була організована братами-семінаристами із секції студентського капеланства пасторального центру «Еклезія» ЛДС і Центром Студентського Капеланства ЛА УГКЦ. Варто зазначити, що такий захід організовується вже не вперше, адже спільні зустрічі семінаристів із студентами львівських вишів відбуваються щотижня у гуртожитках різних навчальних закладів. Метою таких відвідин є духовний, моральний і інтелектуальний розвиток молоді завдяки взаємному спілкуванню, активній участі і цікавому наповненні зустрічей.

Вчорашня зустріч розпочалася із молитви Вечірні. Відтак, п. Марія Ярема, викладач УКУ і фахівець з біоетики, провела відкриту лекцію для присутніх на тему «Вчення Католицької Церкви про відповідальне батьківство, природні методи розпізнавання плідності та контрацепцію». Після інтелектуального вишколу, завдяки екскурсії, молодь мала змогу познайомитися з семінарійним побутом. Насамкінець організатори влаштували для гостей спільне чаювання, щоб всі учасники зустрічі могли приязно поспілкуватися і поділитися враженнями.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС