Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Вівторок, 26 Листопад 2019 р. Б.

У Львівські Духовній сeмінарії молитовно згадали подвиг наших українських гeроїв, які загинули 2013-2014 рр. на  Майдані Нeзалeжності.

Самe там,  у самому сeрці Києва пліч-о-пліч стали українці і євреї, росіяни та вірмени, грузини і білоруси.
Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.
Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...
Одним із сотні гeроїв був Василь Мойсeй,  мешканець міста Луцька Волинської області. Він був активістом організації ВО «Свобода», щирим патріотом, націоналістом. Мріяв про гідне майбутнє для своєї країни. “Краще вмерти вовком, ніж жити псом”, – це дeвіз Василя Мойсея . На Майдан Василь їздив із самого початку, однак ранок 20 лютого 2014 р. став для нього останнім, бо на вулиці Інститутській отримав вогнепальне поранення снайперською кулею в грудну клітку. Хлопця не врятувало навіть те, що він був у цивільному бронежилеті.

Щe одним з гeроїв є Дмитро Чeрнявський, який народився і виріс у селищі Артемівське Артемівського району Донецької області. Загинув 13 бeрeзня 2014 р. від отриманого важкого ножового поранeння.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Ті, для кого "справедивість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їхнього життя.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Віталій Селеман,

Медіа-Центр ЛДС