Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Загальноміська молитовна хода «із вервицею в руках»

Понеділок, 07 Жовтень 2019 р. Б.

В неділю, 6 жовтня, традиційно відбулась Вервиця вулицями Львова

Цьогоріч моління присвятили преподобній Йосафаті (Гордашевській), співзасновниці Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії. В молитовних роздумах взяли під увагу духовний і життєвий подвиг преподобної Йосафати, яка немовби стала «духовною закваскою» для тих, які за її прикладом вирішили посвятити своє життя Богові. На сьогоднішній день Сестри Служебниці виконують свою духовну місію не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Маршрут молитовної ходи був звичним – від храму Святого Архистратига Михаїла до площі святого Юра. Очолив моління на Вервиці Високопреосвященний владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський за участю Преосвященного владики Володимира, єпископа-помічника Львівської Архиєпархії, численного духовенства, монашества, семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа та вірних нашої Церкви. Під час походу урочисто несли мощі преподобної Йосафати, як символ великої вдячності Богові за святих Його і прохання до них про молитовну опіку над нами. Звісно, що тлом моління на Вервиці є події з життя нашого Господа Ісуса Христа і Пресвятої Богородиці в контексті нашого освячення та спасіння. Тому, з однієї сторони, ця молитва в публічному просторі є теж свідоцтвом нашої віри в Бога і довіри до Нього, а з іншого боку – це знак Божої присутності в історії нашої Церкви, нашого народу і нашого життя.

Цього року теж вшановуємо тридцяту річницю виходу УГКЦ з підпілля! Відтак, цей велелюдний молитовний маніфест став справжнім виявом живої віри в Бога, який в кожному історичному періоді дає людям відвагу слідувати за Ним не втрачаючи миру і радості у бурхливих обставинах життя!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС