Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Не силою одною...

Субота, 09 Березень 2019 р. Б.

У Львівській духовній семінарії з ініціативи Центру Душпастирювання Військовослужбовців відбулася інтелектуальна гра між військовими та семінаристами «Що? Де? Коли?»

Учасниками цієї події були: Національна Академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, 2-га Галицька бригада військової частини 3002 Національної Гвардії України, військова частини А1587, а також Центр Душпастирювання Військовослужбовців (ЦДВ) .

Дійство розпочалося з молитви, яку  очолив духівник ЦДВ о. Іван Глова за співучасті капеланів Національної академії сухопутних військ – о. Андрія Хомишина та диякона Юрія Балуха. Опісля розпочались і самі змагання.

Гра складалася з трьох блоків: 1) загальноосвітні питання; 2) військова сфера; 3) релігійні питання. Згодом, у часі каво-перерви, усі присутні мали нагоду краще познайомитись із життям та побутом семінаристів, а також просто поспілкуватись один з одним та поділитись враженнями від змагань. На завершення дійства виступив семінарійний  гурт «Sofiband» , що стало приємною несподіванкою для військових.

У особливий спосіб хочемо привітати команду Національної Академії Сухопутних Військ, яка вповні проявила свій високий інтелектуальний рівень та виборола перше місце у змаганнях. Друге місце зайняла команда Центру Душпастирювання Військовослужбовців, а третє – команда військової частини А1587.

Центр Душпастирювання Військовослужбовців висловлює щирі слова вдячності усім учасникам змагань та тим хто долучився до організації цієї події.

Більше фотографій можна переглянути за посиланням - фото

Медіа-Центр ЛДС

Інформацію надав:

Володимир Калитин,

прес-секретар ЦДВ