Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Час літніх вакацій- час важливих місій.

Четвер, 30 Серпень 2018 р. Б.

Під час літніх вакацій кожен семінарист відпочиває, набирається сили і бадьорості перед навчальним роком у семінарії.

У серпні місяці, двоє братів мали можливість не тільки добре відпочити але й провести кілька таборів у країні збережених традицій, а саме у Казахстані.  Дана поїздка відбувалася від Семінарійного Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці», яка заохочує братів до місійного служіння. Під час місій брати допомагають місцевим священикам у приготуванні до свят та беруть активну участь у духовному і культурному житті парафії. Проводять «Веселі канікули з Богом»,  працюють з молоддю, і просто з ними спілкуються. Місійні подорожі - це чудова нагода здобути безцінний досвід, який чимало майбутніх священиків застосує у душпастирському служінні.

Брати Петро і Павло, які мали нагоду поїхати у Казахстан  поділилися  в чому полягає їхнє служіння:

«Наше служіння у Казахстані полягає в організації таборів для дітей і дорослих  в різних куточках країни на різних парафіях. Також ми допомагаємо отцям під час Богослужінь, співом і прислугою. Отці розказують нам про особливості місійного служіння в Казахстані».

Брати-семінаристи висловлюють щиру вдячність кожному отцеві у яких вони провели літні табори та ректорату семінарії у сприянні цієї подорожі.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Прес-секретар Семінарійного Братства