Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Хресна дорога на Вашій парафії!

Понеділок, 27 Лютий 2017 р. Б.

Вже впродовж кількох років з ініціативи семінарійного Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» проводиться молитовна акція під назвою «Місії задля місій».

Це Хресна Дорога з розважаннями та гарними духовними піснями, яку провадять  брати-семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, і вона стала гарною молитовною подією вже не на одній парохії Львівської Митрополії.
Така молитва є доброю справою не лише для духовного зросту  і духовного збагачення люду Божого на землях Галичини, але разом з тим духовною підтримкою для нашої Церкви на місійних теренах України, зокрема: Луцького, Одеського, Кримського, Харківського, Донецького екзархатів, а також Київської та Коломийсько-Чернівецької єпархій.  Адже, завдяки такій благородній справі братам щорічно вдається зібрати певні кошти для проведення Різдвяних, Йорданських та Пасхальних місій, в котрих стабільно беруть участь близько 45-50 семінаристів.
З глибини серця висловлюємо щиру вдячність отцям-парохам та їхнім парохіянам за запрошення та внесення своєї лепти для розбудови парафій УГКЦ .
Таку добру молитовну подію брати-семінаристи вирішили продовжити і в часі цього Великого Посту, 2017 року Божого, оскільки розуміють і знають, що їх присутність та діяльність вкрай необхідна та приємна тим людям, які живуть у вищезгаданих територіях, бо таким чином відчувають любов, тепло та піклування своїх земляків.
Отож, семінарійне Братство, як організатори цієї акції з великою надією пропонують свою присутність на місіях  у час Великого Посту всім бажаючим парафіям.


Ласкаво запрошуємо отців-парохів зголошуватись за тел. 097-213-71-20 (Михайло Кульпа), у разі бажання отримати більш детальну інформацію або запросити семінаристів на свою парафію для проведення місій.

Богдан Романов,
Прес-секретар Семінарійного Братства

Slide Shows: 
0