Десятиліття мешкання на Хуторівці

Причиною сьогоднішніх святкувань є десятилітній ювілей від моменту переїзду й поселення великої семінарійної сім’ї на Хуторівці. Розпочалося свято як і належить – з подячної молитви. Архиєрейську Божественну Літургію, у співслужінні з іншими єпископами, очолив Блаженніший Святослав, який свого часу був ректором Львівської Духовної Семінарії. Також були чисельно присутні колишні ректори та віце-ректори, очільники міської влади, доброчинці та гості, тобто всі ті, котрі всіляко дбають за добробут і успішність нашого закладу.

Відтак, по завершенні молитви всі перемістилися до конференц-залу аби продовжити святкування врочистою академією. Там всі присутні мали змогу почути й побачити здобутки й напрацювання семінарійної громади впродовж десяти років, в період з 2006 до 2016 року. Також цікавим був перегляд фільму про будівництво й переїзд семінарії, який був знятий на замовлення німецької організації «Церква в потребі». Саме ця організація найбільше допомогла матеріально аби постала ця будівля.

Насамкінець, смачний обід та музичний супровід семінарійного оркестру довершили радість святкування. Цей день надовго закарбується в наших серцях і пам’яті. Дякуємо Господу за дар нашого покликання, а всім жертводавцям та друзям семінарії за підтримку й допомогу.  

Фотозвіт можете переглянути за посиланням – фото