«Якщо ви скуштували, який добрий Господь, ідіть вперед і свідчіть!» — митрополит Філадельфійський Борис Ґудзяк
За його словами, ми повинні бути разом. Крім того, нам потрібно відчувати Бога в серцях і посеред нас. Ба більше, якщо ми відкриємо серця до Божої благодаті, то може статися диво. «Діти цієї Цекрви, ми не маємо права не свідчити свою віру. Ідіть і свідчіть, прислухайтесь до своїх сердець і допоможіть Церкві відновитися. Відновімося і…
