Висвячення піддияконів
Якщо вівці добрі, то й пастирі будуть добрими, тому що добрі пастирі виводяться з добрих овець (св. Августин Гіппонський) Сьогодні владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийський, поставив у піддиякони братів-семінаристів 5-го курсу Стрийської Єпархії. Перед урочистою Вечірнею владика Богдан провів пастирську зустріч зі своїми семінаристами та їх майбутніми їмостями. Він наголосив на важливості підтримки від люблячої…
