Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Секція медичного капеланства

Дана секція являється однією з наймолодших, оскільки була заснована, з благословення ректора Львівської Духовної Семінарії отця-доктора Ігоря Бойка,  31 березня 2016 р.Б. Мета створення її полягала у наступному:

  • допомога Митрополиту Львівської Архиєпархії та Комісії у справах душпастирства Охорони Здоров’я захищати гідність людини, її життя та здоров’я;
  • дарування, в особі семінариста, християнських цінностей та щоб вони були дотримані і скеровані до спасіння у хвилину хвороби (смерті);
  • забезпечення хворих людей християнською наукою і людською солідарністю;

Волонтерство братів-семінаристів відповідає потребі активного обміну між здоровими і хворими та є могутнім стимулом до загального росту у милосерді, беручи за приклад притчу про доброго самарянина, як даруванні страждаючим любові, віри у оздоровлення і підтримки в Ісусі Христі.

Завданням медичного капелана є підтримувати хворого, вчити його цінувати ситуацію страждання як нагоди до глибшої злуки із стражданнями Ісуса Христа; допомагати сім’ям і родичам пережити з вірою випробування хвороби дорогих людей, а також надавати розуміння, що християнство  пропонує сенс та орієнтир у кожній миті життя, навіть найважчій чи незбагненній для людини, з надією на Боже провидіння.

На сьогоднішній день секція налічує близько 15 братів-семінаристів, які звершують своє служіння у медичних установах м. Львова, а зокрема:

  • Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі;
    (вул. Дністерська, 27).
  • Обласному неонатальному центрі; (вул. Чернігівська, 5).
  • Обласній державній клінічній психіатричній лікарні;
    (вул. Кульпарківська, 95).