Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Секція Дольницистики

Секція створена лише у 2001 році, і основним її завданням є компіляція матеріалів та свідчень про праведне життя та діяльність отця Ісидора Дольницького для процесу Його подальшої беатифікації. Варто зазначити, що 22 березня 2007 року з благословення Високо­преосвя­щеннішого Архи­єпископа Львів­ського Ігоря (Возьняка) було розпочато беатифікаційний процес постаті  отця-прелата Ісидора на єпар­хіальному рівні.

Окрім цього секція займається видавничою діяльністю. На даний час було видано молитовник Братства та науково-популярну книгу «Отець-прелат Ісидор Дольницький – літургіст, богослов, науковець». Дана книга є результатом праці братів, які провели довгий час у історичних архівах, приватних колекціях і зібрали надзвичайно цінні матеріали, які не мали права залишатися у тіні історії. У 2005 році світі побачила ще одна книга «Літопис роду Дольницьких», автором якої став правнук брата Ісидора, Антона Дольницького, Олег Володимирович Дольницький. У цій книзі постать о. Ісидора фігурує як покровителя усього роду Дольницьких. Працюючи над книгою п. Олег та Братство тісно співпрацювали. Брати з великою радістю та бажанням допомагали усіма можливими ресурсами, щоб ця книга якнайскоріше побачила світ.

Ще одним великим доробком даної секції став випуск відеофільму «Ісповідник віри», в якому йдеться про святу та велику постать отця Ісидора Дольницького. Найближчим часом очікується вихід ще однієї книги «Нарис життя Пресвятої Богородиці при Єрусалимському храмі» та багато іншого.