Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Духовна SIESTA в отців-редемптористів

П'ятниця, 22 Березень 2019 р. Б.

Вчора, 21 березня, відбулась духовна відпочинкова поїздка учасників семінарійного Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» в гості до отців-редемптористів на Голоско.

Цією одноденною рекреаційною мандрівкою ми найперше вшанували пам'ять засновника Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» отця-прелата Ісидора Дольницького, адже сьогодні виповнилося 95 років від дня його смерті. Своєю активною участю у Братстві завдячуємо нашому духовному покровителеві – о. Ісидору, який прагнув аби кожен семінарист відзначався ревністю до молитви і духовного життя та активною і наполегливою працею для добра Церкви і людей на більшу славу Божу! Духовний відпочинок розпочався молитвою біля мощей блаженного священномученика Миколая Чарнецького у храмі свщм. Йосафата, який перебуває під душпастирською опікою отців-редемптористів. Згодом ми завітали до монастиря ченців Згромадження Насвятішого Ізбавителя, тобто редемптористів, який знаходиться неподалік вищезгаданого храму. В монашій обителі нас зустрів чернець, який розповів історію згромадження в Україні, представив особливості монашого побуту та провів екскурсію в музеї блаженного священномученика Миколая Чарнецького. Теж ми мали трохи вільного часу для спілкування, ділення враженнями, запитань до брата-редемпториста, частування. На завершення, перед молитвою Вечірні, духівник Братства о. д-р Михайло Лесів звернувся до нас із духовним імпульсом з нагоди вшанування пам’яті отця-прелата Ісидора Дольницького та підсумку духовної зустрічі-віднови.

Щиро дякуємо о. д-ру Михайлу Лесіву –духівнику Братства, голові організації – бр. Андрію Помірку та чернечій спільноті редемптористів за нагоду духовно відпочити, відновитися та ближче запізнатися із особливостями харизми та служіння Згромадження Найсвятішого Ізбавителя в Україні.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Віталій Караман,

учасник духовної SIESTU

Фото

Володимир Іванів,

Прес-секретар Семінарійного Братства