Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Стосується всіх і кожного!

Понеділок, 18 Березень 2019 р. Б.

Сьогодні ввечері у нашій семінарії відбулась відкрита лекція о. Андрія Зелінського, «Роздуми про ідентичність УГКЦ»

Отець Андрій Зелінський, ТІ, який віднедавна є радником Отця і Глави УГКЦ зі стратегії комунікації не просто так завітав до нашої спільноти із лекцією на певну тему. Ця зустріч була винятковою з кількох причин, найголовнішою з яких є представлення контексту послання Блаженнішого Святослава з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави «Наша Свята Софія». Варто зазначити, що о. Андрій хотів звернути нашу увагу на особливість цього тексту: «Це послання, яке визначає стратегію УГКЦ на десятки, а то й сотні років». За словами лектора, цей текст обумовлює виклики перед якими стоїть українська держава: «Як консолідувати суспільство і легітимізувати державу?». Мова йде про пошук механізмів забезпечення єдності українського суспільства і формування довіри до влади! Осердям презентації контексту послання є усвідомлення нашої ідентичності і відповідь на запитання: «Хто ми?!». Відтак, о. Андрій був змушений представити спробу самоусвідомлення нашого особистісного і суспільного буття, яке лежить в основі «Нашої Святої Софії» або ж «Софійності», як певної системи цінностей і взаємозв’язків на основі цих цінностей у нашій державі, нашому народі, нашій Церкві! Це надто важливо, адже це про нас з вами, і, задля нас з вами, задля України!

«Софія Київська – це про коріння, але не про минуле. Це стратегія розвитку – це про майбутнє!».

Усердно заохочуємо вірних Української Греко-Католицької Церкви, та кожного небайдужого українця до прочитання та глибинного переосмислення послання Глави УГКЦ «Наша Свята Софія»!

Щиро дякуємо о. Андрію Зелінському за ґрунтовну презентацію та роз’яснення  контексту послання! Хай Бог благословить усіх нас своєю Мудрістю задля більшої Його Слави і кращої долі нашого народу!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС