Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Духовний імпульс від о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ

Субота, 23 Лютий 2019 р. Б.

Сьогодні, на запрошення духівника нашої семінарії о. Андрія Стасіва, ми провели день духовної віднови в товаристві ієрм. Йосафата Фітеля, ЧСВВ.

о. Йосафат належить до монашої спільноти оо. Василіян і  має за плечима чималий досвід монашої формації та душпастирського служіння. На сьогоднішній день отець-василіянин є духівником Бучацького колегіуму св. Йосафата.

Сьогоднішня зустріч була сповнена сердечним теплом і лагідним словом, адже о. Йосафат вирішив поділитися з нами своїм багатогранним досвідом і обдарувати нас тим найдорожчим, що збагнув протягом довгих років життя в Бозі як християнин, як монах і як священик. Ось кілька цитат із почутого:

  • «Бог діє через людей і спасає людей через людей»;
  • «якщо ти одного разу вибрав Христа, то покликаний вибирати Його щодня»;
  • «дивитися на своє життя потрібно так, щоб бачити Його постійну присутність і дію в своєму житті»;
  • «всі великі духовні люди є великими завдяки Марії, бо вона завжди додає кожному те, чого йому бракує. Тому, успіх у духовному житті завжди приходить через Марію»;
  • «Ісус просить кожного з нас, як ап. Йоана біля хреста на Голгофі: “Візьми мою матір Марію у своє життя”».

Варто зазначити, що в квітні цього року виповниться 15 років від дня священичого рукоположення, а наступний рік виявиться 25-им у богопосвяченому житті о. Йосафата. Тож, в імені усієї семінарійної спільноти, щиро вітаємо нашого гостя і радіємо, що Ви так завзято і натхненно працюєте на Господній ниві, щедро вділяючи Божої поживи тим, до яких кличе Вас Господь!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС