Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

МІСІЇ ……XIX

П'ятниця, 01 Лютий 2019 р. Б.

Окрім активного молитовного життя, яке є головною харизмою організації, Братство «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» щороку організовує поїздки на місійні терени України. Пропонуємо  Вашій увазі звіт місійної діяльності братів, впродовж різдвяних вакацій.

Різдвяний час- це час гучної коляди, сімейних традицій та святкувань. Зокрема, для семінаристів,  це можливість активної місійної діяльності: молитва, спілкування та ділення досвідом з членами парафії. Через служіння та присутність братів на парафіях, вірні можуть глибинно досвідчити радість Христового Рождества та відчути дух свят. Діяльність на місійних теренах є неоціненним вкладом у душпастирське служіння майбутнього священика.

Брати побували у Київській Архиєпархії, Чернівецькій Єпархії, Коломийській  Єпархії, Донецькому, Одеському, Харківському та Луцькому Екзархатах, відвідавши 36 парафій.

Декілька думок семінаристів про участь у місіях:

            «У день Різдва Христового ми завітали до багатьох сімей із колядою та  радісною звісткою, що народився Месія. Була можливість поспілкуватися із людьми та побачити приклад спілкування священика із парафіянами. Із власного досвіду можу сказати, що священики, які здійснюють своє служіння на Східних чи Південних теренах України дуже трепетно і з любов’ю ставляться до духовної пастви. Саме тому, семінарист, перебуваючи на Сході чи на іншій місійній частині України набирається досвіду служіння людям та Богові» ­- бр. Орест Яців (м. Мирноград, Донецька область - о. Іван Василенко)

 «Для мене, місійні подорожі, чи це на Східні, чи Центральні терени нашої країни, є найперше можливістю помолитися разом з тими людьми, до яких ми їдемо. Також ми можемо допомогти отцям з організацією певних парафіяльних заходів, для прикладу: вертеп чи гаївки. Одним з основних завдань, які ми виконуємо на місіях - молитва богослужінь» - бр. Андрій Побігущий (м. Чернівці - о. Руслан Боровий)

«Семінаристи мають можливість відкрити для себе досі їм невідомі куточки України. Перебуваючи там, може з’явитися непереборне бажання служити саме у цій частині Батьківщини. Місійні поїздки дають можливість семінаристові побачити свої слабкі сторони і таким чином вони можуть стати потужним мотиваційним ресурсом, який надихатиме молодих юнаків на працю над собою» - бр. Мар’ян Цибрівський (с. Зміївка, Херсонська область - о. Василь Барчук)

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Прес-секретар Семінарійного Братства