Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

У мандри із св. Миколаєм

Неділя, 23 Грудень 2018 р. Б.

Семінаристи які належать до Центру Душпастирювання Військовослужбовців протягом тижня відвідували військові частини Львова

Свято Миколая є одним з найулюбленіших свят для дітей та дорослах. Не винятком, мабуть, також є і військові. Тому брати із Центру Душпастирювання Військовослужбовців організували разом із св. Миколаєм відвідини військових частин Львова, де семінаристи проводять щотижневі зустрічі чи допомагають співочим супроводом під час Божественної Літургії. До таких частин належать: Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, Військова частина А-3358 (вул. Світанкова), Військова частина 3002 Національної Гвардії України, Військова частина А-2556 с. Ков‘ярі, Полк зв’язку с. Ков‘ярі, А-1587 Малехів, повітряне командування "Захід" вул. Лисенка.

 Ці зустрічі розпочинались із розповіді про життя св. Миколая. Після цього семінаристи демонстрували свої акторські здібності в театральній постанові, яка описувала тему боротьби добра і зла. Наприкінці глядачі отримували від помічників св. Миколая солодкі подарунки, а особливо уважні та активні військовослужбовці, відповідаючи на питання про життя святого, ласували додатковою порцією солодощів. Головна мета таких відвідин полягала в тому, щоб краще ознайомити наших захисників із постаттю св. Миколая, зміцнити дружні зв'язки між військовими та Церквою, а також змотивувати солдатів робити трішки більше добра у цьому світі.

Медіа-Центр

Інформацію надав:

Андрій Олійник,

голова ЦДВ