Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

У єдності сила!

Субота, 06 Жовтень 2018 р. Б.

Спільнота Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці»  здійснила прощу  до відпустового місця Самбірсько-Дрогобицької єпархії - с. Грушів.

Семінарійне Братство на чолі з о. Михайлом Лесівом, духівником та проректором з академічної частини семінарії вирушили спершу до міста Дрогобич. Проща відбувалася протягом 5-6 жовтня. У місті Дрогобичі  брати  відвідали декілька сакральних та історико-архітектурних пам’яток: церкву св. Юра, монастир свв. Апостолів Петра і Павла, костел св. Варфоломія, Катедральний храм Пресвятої Трійці, музей «УГКЦ у час підпілля», хоральну синагогу.

Також, для усіх учасників прощі була проведена екскурсія Дрогобицьким музеєм «Тюрма на Стрийській». Цей музей  знаходиться на території колишньої катівні НКВС-МДБ-КДБ СРСР у Дрогобичі. Дана тюрма протягом окупаційних режимів стала символом тоталітаризму, масових репресій  та знищення в’язнів.

Не могли братчики обминути Дрогобицьку Духовну Семінарію  блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима. Семінаристи двох семінарій спільно помолилися IX Час та Вечірню. Після Вечірньої  о. Роман Андрійовський, проректор з академічної частини розказав цікаві факти з історії Дрогобицької семінарії та міста Дрогобича.

Наступний  день  братчики розпочали з Літургії, яку очолив о. Михайло. Пізніше брати  відвідали парафію Дрогобицьких священномучеників Северина, Якима та Віталія УГКЦ. Там,  у теплій дружній атмосфері  братчики зіграли футбольний матч з Дрогобицькими братами та  мали можливість трішки відпочити. Гра була напружена та успіх у ній здобули  братчики Львівської семінарії з рахунком 2:1 на їхню користь.

Опісля, брати-семінаристи завершили свою прощу у с. Грушів в  церкві Пресвятої Трійці. Там  перебуває чудотворна ікона Грушівської Матері Божої та криниця з цілющою водою.

Брати висловлюють свою вдячність семінаристам Дрогобицької семінарії та їхнім отцям-настоятелям за гостинність. Також слова подяки не обминають  управу Братства та духівника о. Михайла Лесіва  за організацію прощі.

Брати, які ще не наважилися вступити у Братство протягом цієї прощі не тільки духовно відпочили, а й утримали урок: «У єдності сила!»

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Прес-секретар Семінарійного Братства