Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Творча зустріч усіх складів октету "Теофорос"

Понеділок, 14 Травень 2018 р. Б.

У суботу, 12 травня, у семінарії відбулася творча зустріч усіх складів семінарійного октету «Теофорос», присвячена десятиліттю найменування колективу.

На цей захід прибули отці, диякони та брати, які свого часу, співали в октеті протягом його чвертьстолітньої історії.

Зустріч розпочалася у семінарійному конференц-залі, де гості поділилися з семінарійною спільнотою своїми спогадами про спів, також поспівали літургійні та народні твори, які вони виконували у складі октету. Атмосфера зустрічі була надзвичайно теплою, творчою і в певних моментах до сліз пронизливою, адже ця зустріч є результатом Божого дару – дару любові до співу. Основною тезою цілого вечора було розуміння співу в октеті не як привілею, а найперше служіння, молитви у самопожертві. Варто також згадати, що серед гостей були присутні с. Соломія Тесля, яка була художнім керівником четвертого складу октету, та Наталія Капітан – художній керівник теперішнього складу.

З нагоди десятиліття найменування октету також було розроблено і представлено для гостей вечора емблему «Теофоросу».

Продовженням зустрічі була спільна молитва Вечірні у Храмі. Учасники всіх октетів поділилися на два крилоси і колегіально звершили молитву. Опісля Вечірні усі октетівці спільно заспівали твір «Богородице, до Тебе» О. Архангельського в обробці для чоловічого хору Є. Задарка. Завершилася зустріч спільною вечерею.

На жаль, не всі учасники октетів могли прибути на цей вечір у зв’язку з певними службовими обставинами, та ми сподіваємося, що це не остання творча «зустріч випускників» і ми ще не раз матимемо нагоду для зустрічі, ділення, співу та молитви разом.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Інформацію надав:

Андрій Побігущий,

староста октету "Теофорос"