Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Радість Христового Воскресіння

Субота, 07 Квітень 2018 р. Б.

Сьогодні, братчики Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» завітали у геріатричний пансіонат що на вул. Медової Печери, 71.

Впродовж Великого Посту семінарійна спільнота розпочала акцію з ініціативи Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці». Щочетверга брати-семінаристи добровільно відмовлялася від своїх обідів і о 13:30 спільно молилися за людей похилого віку, що проживають у даному геріатричному пансіонаті, який  перебуває під опікою харитативно-пасторальної секції Семінарійного Братства. Отець Михайло Лесів, духівник  Братства, перш ніж їхати у дорогу поблагословив і окропив свяченою водою, «великодні даруночки» для літніх людей. Уся семінарійна спільнота зекономила 341 обід, а за вилучені кошти пожертвувала 350 «великодніх даруночків» для літніх людей.

Ми, також складаємо усім слова подяки, хто молитовно долучився до даної акції.

Також, з нагоди вітаємо усіх з світлим празником Христового Воскресіння. Прийміть наші найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і злагоди! Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

"Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що у гробах, життя дарував" 

                                                                                                       тропар Великодня

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Семінарійне Братство