Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Благообразний Йосиф…Плащаницею чистою обвив

П'ятниця, 06 Квітень 2018 р. Б.

У Страсну  П'ятницю, 6 квітня, семінарійна спільнота  спільно з прихожанами семінарійного храму   помолилися Царські Часи і Вечірню з виставленням Плащаниці.

Впродовж Страсної Седмиці, ми усі мали нагоду роздумувати над величчю Страстей Христа завдяки богослуженнях, які супроводжують цей тиждень та в яких Церква оспівує діло відкуплення.  Сьогодні, у Страсну П’ятницю наша спільнота розважала через моління Царських часів та Вечірню з виставленням Плащаниці у  Євангельських читаннях, що спогадували драматичні миті з життя нашого Господа, які заставили кожного ще раз усвідомити безмежну ціну, яку Христос заплатив за нас усіх, та кожного зокрема.

 На завершення богослужень, опісля виставлення Плащаниці, з духовним словом до присутніх звернувся о. Андрій Стасів, духівник семінарії.

Головною думкою у проповіді був акцент на тому, що сьогодні ми дивимося на Того, Кого прокололи, аби ми могли побачити і зрозуміти, наскільки можемо, те, що Бог довершив для мене, сповнивши усі свої надії. Те, що потрібно вбачати у всьому Божий промисел, навіть у невдачах. Також, ми усі ,повинні  брати приклад з наших блаженних новомучеників, які бачили потребу свого служіння там, де  ніхто не очікував. Вони бачили Бога там, де Його ніхто не бачив. 

Підготуймо світлицю у нашому серці і запросімо Того, Який освітить її.

Опісля слів розважання, о. Ігор Бойко поблагословив братів на успішний від’їзд на великодні вакації і побажав усім присутнім у мирі та радості провести час свят та взяти участь у таїнстві Христового Погребення і Воскресіння!

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Володимир Іванів,

Медіа-Центр ЛДС