Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Великий Четвер у Архикатедральному Соборі святого Юра

П'ятниця, 06 Квітень 2018 р. Б.

5 квітня 2018 року, спільнота Львівської Духовної Семінарії була присутньою в Архикатедральному Соборі святого Юра на молитві Вечірньої з Літургією св. Василія Великого з Чином умивання ніг та Утрені Страстей

Цьогоріч, у Великий Четвер, ми молилися разом із священнослужителями та парафіянами Собору святого Юра за участі Високопресвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського у співслужінні Преосвященного владики Володимира, Єпископа-помічника Львівської Архиєпархії. В часі Літургії Митрополит звершив Чин умивання ніг – дванадцятьом вибраним священикам Львівської Архиєпархії УГКЦ. Богослужіння супроводжувалися співом семінарійного хору, октету «Теофорос» та Митрополичого хору Архикатедрального Собору.

Варто зазначити, що в цей день вшановуємо Христових священиків! Адже, Христос встановлює Святе Таїнство Священства, щоб служити людині всюди і завжди, бо любить її. Дякуємо всім, хто підтримує нас в різний спосіб і просимо завжди пам’ятати нас у своїх молитвах! Хай Бог усіх нас благословить і помилує!

Більше фото можна переглянути за посиланням - фото.

Віталій Караман,

Медіа-Центр ЛДС