Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

І кожен фініш - це, по суті, старт

Субота, 10 Лютий 2018 р. Б.

Брати VI курсу взяли участь у випусних урочистостях магістерських програм Українського Католицького Університету.

Навчальний процес семінариста тісно пов'язаний з філософсько-богословським факультетом УКУ. Це навчання передбачає вивчення дисциплін, які необхідні для інтелектуального вишколу майбутніх душпастирів. Магістерська програма, яка триває 1.5 роки і результатами якої є написання праці і її захист, передбачає вручення документів про вищу освіту студентам. Цьогоріч з семінарії магістерську програму успішно завершили 10 студентів.

Розпочалися святкування зустріччю студентів з ректором УКУ отцем-доктором Богданом Прахом. У спокійній та вільній обстановці студенти могли поділитися своїми пережиттями за час навчання, а також задати кілька питань. Отець-ректор заохотив продовжувати свої студії. На думку отця, брак комунікації руйнує стосунки, тому він просив продовжувати комунікувати між собою студентів.

Опісля цього усі відправилися до Архикатедрального собору Святого Юра, де у крипті спільно помолилися. Відтак, відбулася зустріч з Високопреосвященнішим Архиєпископом та Митрополитом Львівським Кир Ігорем, який заохотив писати свою книгу життя яскравими барвами. Опісля цього, було зроблено спільне фото.

Другий день святкувань розпочався Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Кир Ігор. У своєму слові він пригадав, що нашим обов'язком є слідкувати Божим заповідям. Опісля невеликої паузи, розпочалися урочистості. В часі заходу до випусників зверталися запрошені гості та викладачі, які дякували за час, який вони провели з студентами, а також заохочували не завершувати свої наукові здобутки і йти вперед. На завершення було зроблено спільну фотографію та висловлено найщиріші побажання.

Роман Петрунів

Медіа-Центр ЛДС

Фотографії:

офіційна сторінка УКУ у Фейсбук