Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Місійний дух різдвяної радості

Четвер, 08 Лютий 2018 р. Б.

Сьогодні ввечері, Братство «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» представило інформаційний звіт з місійних подорожей братів-семінаристів.

Цього року у різдвяних та йорданських місіях взяли участь  44 семінаристи. Брати побували у Київській Архиєпархії, Коломийській  Єпархії, Донецькому, Одеському, Харківському та Луцькому Екзархатах, загально відвідавши 21 парафію. Декілька братів мали змогу поїхати у Норвегію, аби там також  поділитися різдвяною радістю.

Час зимових вакацій-  це час коли семінаристи долучаються до місій під час яких допомагають місцевим священикам у приготуванні до свят та беруть активну участь у духовному і культурному житті парафії. Парафіянам дуже радо коли вони чують гучну коляду наших братів, працюють з молоддю, і просто з ними спілкуються. Місійні подорожі - це чудова нагода здобути безцінний досвід, який чимало майбутніх священиків застосує у душпастирському служінні.

Брати-семінаристи висловлюють щиру вдячність кожному отцеві у яких вони побували на місіях та ректорату семінарії у сприянні цих подорожей.

Більше фотографій можна переглянути тут- фото.

Володимир Іванів

Прес-секретар Семінарійного Братства