Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

«Миколай іде до всіх»

Четвер, 21 Грудень 2017 р. Б.

"У ніч з 18 на 19 грудня пройшла акція «Миколай іде до всіх», яку організували брати з «ЕкоБратства» Львівської Духовної Семінарії Святого Духа спільно з активною молоддю Львова. "Блаженний, хто дбає про вбогого, в день нещастя ​Господь порятує його!" (Пс.  41, 1). 

Помічники святого Миколая цього року розпочали свій похід з подарунковими пакунками з центру Львова, а закінчили Головним залізничним вокзалом. А любов’ю з безпритульними людьми ми ділилися так: шукали їх, вітали добрим словом, розмовляли, розпитуючи про їхні справи і дарували фрукти, солодощі, булочки з теплим чаєм та теплий одяг: рукавиці, шапки, шкарпетки. Спілкуючись з безхатченками, слухаючи їхні життєві історії, ми співпереживали з ними, розділяли їхні жалі та зранення. Вони, як і кожна людина, бажають бути любленими і прийнятими, шукають правди та справедливості. Ми, сильніші, маємо обов’язок давати їм цю любов і прийняття, і не лише раз у рік, а завжди, коли Господь нам дарує нагоду зустрітись.

 "Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили." (Мт. 25, 40).

Надлишкові подарунки та одяг були передані в Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян.

Дякуємо Господу, що супроводжував нас і допустив до виконання даної акції! Складуємо також подяку учасниками акції, які пожертвували своїм часом і сном попри те, що декотрих попереду чекав  робочий, а інших навчальний, день.

Особлива подяка жертводавцям та всім, хто спричинився до проведення даного дійства.

Інформацію надав:

Орест Апостолюк,

Голова "ЕкоБратства"