Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Смішно – це коли сміються усі!

Четвер, 14 Грудень 2017 р. Б.

День, коли святкуємо пам’ять св. Андрія Первозванного, є особливим для нашої спільноти позаяк дарує нам нагоду трішки побешкетувати – проявивши кмітливість і добре почуття гумору.

Цей час є великим подарунком для усіх братів-семінаристів та, зрештою, для отців-настоятелів неодмінно також. Оскільки, усі ми родом з дитинства, то любимо коли нам щось дарують, а ще більше очікуємо тих митей, коли знаємо, що будемо обдаровані увагою, усміхом та різними веселощами. Зустріти когось сумним в семінарії цього дня практично неможливо, адже одні шукають свої «загублені» речі, інші подивляють таємничі нічні напрацювання найкмітливіших сміливців, ще інші з нетерпінням дожидають вечірнього святкування в конференц-залі, котре традиційно організовують брати-студенти 3-го курсу. Сьогодні, як і завжди, з уст промовців не бракувало дотепних жартів, а ми знову не були скупими на гучні оплески та гамірний сміх. Дякуємо братам-організаторам за чималу порцію доброго настрою та позитивного заряду як панацею від усіх зимових вірусів.

Окрім цього, стараннями о. Івана Глови було змонтовано фільм, який став подарунком від  настоятелів,у якому вміщено кумедні моменти з життя семінаристів,їхні доробки та недопрацювання.

Більше фотографій можна переглянути тут - фото.

Роман Петрунів

Медіа-Центр ЛДС