Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Дух празника

Понеділок, 04 Грудень 2017 р. Б.

3-го грудня, Братство "Введення в Храм Пресвятої Богородиці" розпочало свої святкування Вечірнею з Литією, яку очолив преосвященник Кир Богдан Дзюрах, єпископ-помічник Київської архиєпархії. Також на святкування прибули братчики з Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії і Дрогобицької Духовної Семінарії. 

 

Перше, ніж розпочалась Вечірня, отці-настоятелі урочисто зустріли владику Богдана біля каплиці Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» і молитовною ходою вирушили до семінарійного храму, де чекали браття- семінаристи. Зі своїм словом владика Богдан Дзюрах звернувся опісля Вечірньої, привітавши Братство з празником. Наприкінці отець-ректор Ігор Бойко і отець Михайло Лесів, духівник Братства, подякували владиці за його присутність і те, що він зголосився прийняти запрошення відвідати нашу семінарію. 
Далі програма відбувалася у конференц залі. Усім присутнім був урочисто презентований бюст засновника Братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» отця Ісидора Дольницького, зроблений братом Андрієм Юркевичом студентом V-го курсу, а також відбулась прем’єра фільму про отця-прелата Ісидора Дольницького, знятий прес-секретарем Братства Богданом Романовим.

Після прем’єри отець ректор відзначив братів подяками за старанну працю у житті семінарії.

Після короткого слова духівника Братства отця Михайла Лесіва, братчики та усі охочі пішли в семінарійний храм на нічні чування. 
 

Більше фотографій можна переглянути тут.

                                                                                                              

Володимир Іванів,

Медіа-Центр ЛДС