Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Міні-конференція «Екологічне покликання у світлі енцикліки “Славен будь”»

Четвер, 14 Вересень 2017 р. Б.

До нашої семінарії завітав д-р Володимир Шеремета – керівник Бюро УГКЦ з питань екології, аби представити нам першу в історії Церкви екологічну енцикліку.

Зустріч розпочалася молитвою молебня до Бога-Творця, відтак в конференц-залі п. Володимир представив різні ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології та провів огляд розділів папської енцикліки «LAUDATO SI’». Як зауважив промовець, питання екологічного покликання не є нове, адже у книзі Буття описується про це. Однак воно є надто важливим з огляду на пошуки коренів екологічної кризи у світі. В енцикліці зазначається, що «виснаження природніх ресурсів призводить до порушення соціальної справедливості та сприяє розпалюванню воєн, які, в свою чергу, завжди спричинюють важкі наслідки для довкілля». Також звернено увагу на слова св. Івана Павла II: «Для християн питання відповідальності за створений світ є невід’ємною складовою їх віри» з особливим акцентом на тому, що кожен з нас є частиною одного цілого і те, як ми живемо сьогодні впливає на те, як житимуть завтра наші нащадки. Це неабияка відповідальність! Відтак, мовиться про необхідність глибокого і цілісного навернення людини до Бога, щоб подолати сучасну екологічну кризу. «Свідченням такого навернення є усвідомлення світу як дару любові Небесного Отця», - зазначено в документі. Насамкінець говориться про те, що кожен покликаний прославляти Бога своїм життя виступаючи як захисник Божого світу!
Завдяки цій зустрічі в нашій семінарії буде встановлено аератори на крани з метою економії води!
Варто зазначити, що Бюро УГКЦ з питань екології оголошує Всеукраїнський конкурс «Відповідальність за створіння». Деталі конкурсу можна дізнатись на сайті відомства https://www.ecoburougcc.org.ua
Сердечно дякуємо д-ру Володимиру Шереметі за проведену ініціативу!

Більше фотографій можна переглянути тут - https://photos.app.goo.gl/QIsYxvj0iUXdSEs33

Віталій Караман
Медіа-Центр ЛДС