Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Свято Зіслання Святого Духа

Понеділок, 05 Червень 2017 р. Б.

Семінарійна спільнота відсвяткувала храмовий празник.

Особливим днем у житті семінарії є свято Зіслання Святого Духа. Цей день є не лише знаменний тим, що ми молитовно спогадуємо подію зародження та формування першої Церковної спільноти християн, але й є днем коли вся семінарійна спільнота святкує свій храмовий празник. Саме в цю пору ми особливо згадуємо весь прожитий рік, а також вручаємо свідоцтво (тестімоніум) про завершення навчально-формаційної програми братам 6-го курсу.

Цьогорічні святкування розпочались із Архиєрейської Літургії, яку для присутніх братів-семінаристів, парафіян та численних гостей у співслужінні багатьох священиків очолив Високопреосвященніший владика Ігор (Возьняк), архиєпископ та митрополит Львівський. У своєму слові владика Ігор наголосив на важливості події Зіслання Святого Духа у спільнотному житті та особисто для кожної людини зокрема.

По завершенні Літургії відбулось вручення свідоцтв про завершення навчально-формаційної програми братам 6-го курсу. Опісля всі присутні були запрошені на святковий фуршет та концертну програму, яку старанно підготували цьогорічні випускники. Усі гості мали виняткову нагоду насолодитись співом семінарійного хору, октету «Теофорос», а також семінарійної групи «Sofiband». Враховуючи те, що цьогорічні святкування випали на час трагічної події – смерті Блаженнішого Любомира, то ціла концертна програма була пронизана спогадами та висловами цієї великої Людини. На завершення всі присутні на чолі із митрополитом Ігорем помолились Вечірню із коліноприклонними молитвами.

Більше фото можна переглянути за посиланням - фото

Роман Палюх,

Медіа-Центр ЛДС