Close

Ще не зареєстровані?Зареєструватися на сайті.

lock and key

Ввійти на сайт Львівської Духовної Семінарії

Account Login

Серце до серця

     На вулиці весна, і це свідчить, що ми починаємо готуватися до дев’ятої Всеукраїнської благодійної акції ВБФ «Серце до серця» у Львові, яка проходитиме під гаслом «Я хочу побачити світ!» У період з 7 по 27 квітня на вулицях міста проводитимуться концерти та інші розважальні заходи, як наприклад аукціони, виставки, змагання, марафони, паради, конкурси, що сприятимуть святковій атмосфері. Також в ці дні акція може відбуватися на підприємствах, організація та установах різних форм власності.

     Метою цьогорічної акції є збір коштів для діток, що страждаю косоокістю, їх нараховується близько 200 тисяч, а також для створення першої в Україні лікарні для лікування косоокості.

     І ви можете долучитися та допомогти! Цієї весни кожен охочий має шанс приєднатися до дружньої команди фонду «Серце до серця». Нам потрібно об’єднати свої зусилля та можливості для єдиної справи – допомогти хворим дітям України. Крім цього ви отримаєте море позитиву, нові знайомства, певний досвід, а також не забувайте, що ви є учасником великої доброї справи.

     Нагадаємо, що минулого року, об’єднавши зусилля всіх львів’ян, під час акції вдалося зібрати 186 476 грн., за які було закуплено 31 слуховий апарат та обладнання для лікарні.

     Для нас надзвичайно важлива підтримка  та долученість кожного! Давайте зробимо це разом!